ÁRAMKÖR Autóvillamossági Szakmai Egyesület hivatalos honlapja
1095 Budapest, Mester utca 60–62.

Hogyan lehetsz áramkör egyesületi tag?

Természetesen minden érdeklődőt - legyen az szakember, amatőr, diák, érdeklődő magánszemély vagy vállalkozás - szívesen látunk a tagok között.

Miután megadtad az adataidat és természetesen befizetted az éves tagsági díjat, már részt is vehetsz a rendezvényeinken.

Mit kell tenned?

1. Küld el adataidat emailben (név,cégnév,intézmény neve, cím, telefon, email).
  2. Fizesd be a tagdíjat.
MEGVÁLTOZOTT A BANKSZÁMLASZÁMUNK >>> OTP BANK 11709002-21080959

Milyen szolgáltatásokat adunk, ha egyesületi tag vagy?

1. Ingyenes rendezvényen való részvétel
  2. Tudásátadás
  3. Oktatások
  4. Rendezvények
  5. Kapcsolati térkép
  6. Dokumentumok
  7. Csoport email - szakmai eszmecseréhez
Tagsági díj magánszemélyeknek = 20.000 Ft / év
Tagsági díj cégeknek/vállalkozásoknak = 20.000 Ft / év
Tagsági díj intézményeknek/iskoláknak = 20.000 Ft / év
Tagsági díj nyugdíjasoknak és diákoknak = 10.000 Ft / év

Adatkezelés

Az Áramkör Autóvillamossági Szakmai Egyesület az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény (továbbiakban: „Információs Törvény”) , valamint az Európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679 rendelete (2016. április 27.) a természetes személyeknek a személyes adatok kezelése tekintetében történő védelméről és az ilyen adatok szabad áramlásáról, valamint a 95/46/EK rendelet hatályon kívül helyezéséről (általános adatvédelmi rendelet) rendelkezéseinek megfelelően kezeli Ügyfeleinek személyes adatait, elkötelezett az Ügyfelek személyes adatainak védelmében, kiemelten fontosnak tartja a felhasználók információs önrendelkezési jogának tiszteletben tartását.

error: Védett tartalom !!